
MK VP121WHI | Prestige 3D 45mm 1 Gang Accessory Outlet Box, White
£1.81 ex VAT
£2.17 inc VAT
MK VP196WHI | Prestige 3D Three Compartment Skirting Trunking Flat Angle Down with Cover & Carrier, White
£48.36 ex VAT
£58.03 inc VAT
MK VP181WHI | Prestige 3D Internal Corner Flexible Cover for Trunking & Skirting, White
£4.36 ex VAT
£5.23 inc VAT
๐ Delivery: Next working day if ordered by 4pm!
Additional information
| Product | Corner |
|---|---|
| Product Type | Internal |
| Number of Compartments | 3 |
| Material | PVC |
| Colour | White |
| Height | 57 mm |
| Nominal Width | 170 mm |
| Length Min Max | 3000 mm |
| CE Approved | Y |
| Standards | BS 4678 |
no downloads/datasheets currently available.




