
MK VP121WHI | Prestige 3D 45mm 1 Gang Accessory Outlet Box, White
£1.90 ex VAT
£2.28 inc VAT
MK VP181WHI | Prestige 3D Internal Corner Flexible Cover for Trunking & Skirting, White
£4.56 ex VAT
£5.47 inc VAT
MK VP194WHI | Prestige 3D Joint Cover for Skirting & Trunking, White
£3.17 ex VAT
£3.80 inc VAT
๐ Delivery: Next working day if ordered by 4pm!
We only have 5 remaining! We are waiting for further stock.
Additional information
| Product | Cover |
|---|---|
| Material | PVC |
| Colour | White |
| Height | 57 mm |
| Nominal Width | 170 mm |
| Length Min Max | 3000 mm |
| CE Approved | Y |
| Standards | BS 4678 |
no downloads/datasheets currently available.



